Cieknąca rura? Hydraulik z chęcią pomoże!

Hydraulik to według internetowej encyklopedii fachowiec zajmujący się szeroko pojętą instalacją sanitarną. Do jego zadań należy więc usuwanie problemów związanych m.in. z kanalizacją, centralnym ogrzewaniem, a także instalacją wodną (np. zlew, wanna). Ponadto hydraulicy bardzo często wzywani są również w przypadku usterek pralek.

Firma Hydraulik 24 Kraków w swojej ofercie posiada wszystkie działania wyszczególnione w charakterystyce zawodu hydraulika. Przez 24 godziny 7 dni w tygodniu możemy skorzystać z pomocy w przypadku awarii różnego typu sanitariatów.

Pracujący w przedsiębiorstwie hydraulicy chętnie pomogą w przypadku awarii instalacji wody użytkowej, czy centralnego ogrzewania. Ich zadania obejmują również doszczelnianie instalacji gazowej i wykonanie próby jej szczelności. Zatkana kanalizacja także nie stanowi dla nich problemu.

Ceny oferowane przez firmę Hydraulik 24 Kraków również są konkurencyjne. Wystarczy zadzwonić pod numer 692 206 935 by skorzystać z pomocy specjalisty. W czasie świąt i godzin nocnych należy pamiętać o zwiększonej stawce pieniężnej (+ 50% ceny podstawowej).

W czasie montażu WC, czy umywalki liczyć musimy się z kosztami rzędu 60- 80zł. Za jedynie 10 zł mniej (50 zł) pozbędziemy się zatkanej umywalki, a także wanny i brodzika (cena za pojedyncze przetkanie). Podane powyżej ceny są jedynie orientacyjne i ostateczna kwota zależy od ilości zadań, które zlecimy hydraulikowi, a także stopnia ich trudności.

Całkowitą i pełną ofertę usług oferowanych przez firmę Hydraulik 24 Kraków znajdziemy na stronie http://www.hydraulik24.krakow.pl/. Przez formularz umieszczony na stronie internetowej, możemy również bezpośrednio skontaktować się z fachowcami. Strona zawiera również opinie klientów, z którymi warto się zapoznać.

Zobacz też: Hydraulik Kraków