Oriente Galmour – wybierz kosmetyczkę swoich marzeń

Kosmetyczka to niezbędny element wyposażenia szafy, lub toaletki każdej kobiety. Mnogość kosmetyków i akcesoriów toaletowych sprawia, że standardowej wielkości kosmetyczki nie spełniają swojego zadania. Na przeciw rosnącym potrzebom swoich klientek wyszła marka Oriente Glamour.

Sklep internetowy Oriente Glamour zrodził się z potrzeby podzielenia się zachwytem kulturą tajską. Projektantki, a przy tym zagorzałe podróżniczki zapragnęły stworzyć produkty inspirowane doznaniami, których są właścicielkami, po wielokrotnym spenetrowaniu Tajlandii.

Mnogość barw, odcieni, wzorów i faktur prezentowanych na tajskich ulicach i bazarach sprawiła, że kolejne kolekcje firmy przyjmują coraz bardziej orientalny charakter.

Jednym z flagowych produktów marki są uprzyjemniające podróżowanie kosmetyczki damskie. Znaleźć można je zarówno w standardowych rozmiarach, jak i wersjach maxi. Duże kosmetyczki damskie to hit ostatnich lat. Ich pojemność umożliwia spakowanie zarówno najpotrzebniejszych, jak i mniej potrzebnych akcesoriów toaletowych. Wzory inspirowane nie tylko orientem, ale również codziennością umożliwiają dopasowanie produktu do sytuacji.

Wodoodporne wnętrze kosmetyczki, to niewątpliwy atut, na który należy zwrócić uwagę podczas dokonywania zakupu. Dzięki tego typu zabiegowi odkręcenie buteleczki z cieczą nie spowoduje nieodwracalnych zniszczeń.

Dla mniej praktycznych kupujących dobrą informacją jest fakt, możliwości dopasowania kosmetyczki do weekendowej torby podróżnej. Tak stworzone komplety są świetnym uzupełnieniem podróżnych stylizacji. Wszak podróż nie zwalnia nas od bycia stylowym i gustownie ubranym.

Zobacz więcej: kosmetyczki damskie | Oriente Glamour