Piękna Gruzja

Gruzja to coraz bardziej popularny kierunek wyjazdów wakacyjnych wśród Polaków. Gruzja cieszy się popularnością. Jest to kraj, w którym można poczuć smak prawdziwej przygody. Nieoceniona jest kuchnia gruzińska, nieskażona jeszcze zachodnimi wpływami.

Gruzini są bardzo gościnni, dlatego nawet wybierając się do Gruzji autostopem lub własnym samochodem można być pewnym, że zawsze spotkamy się z pozytywnym przyjęciem ze strony miejscowych, którzy będą chcieli nam zawsze użyczyć kawałek podłogi i ciepły posiłek. Gruzja wycieczki z CzajkaTravel to kraj pełne gościnnych ludzi, pięknych krajobrazów i doskonałego w smaku wina. Przebywając w Gruzji musimy być świadomi tego, że dla tamtejszych ludzi rola alkoholu w życiu codziennym jest nieoceniona. Jeśli jesteśmy gośćmi w gruzińskim domu, nie możemy odmówić gospodarzom czaczy lub wina.

Do Gruzji można pojechać na własną rękę, ale można także polecieć tam samolotem z biurem podróży. Biura podróży urządzające wycieczki do Gruzji zwykle zajmują się zorganizowaniem ubezpieczenia dla turystów. Organizując sobie wyjazd z biurem ma się także pewność noclegów hotelach o takim standardzie, jak zaplanowaliśmy. Gruzja nie jest krajem drogim, można go porównać do Ukrainy. Wycieczka do Gruzji, np. z biurem Czajka Travel, może kosztować nas tyle samo co wypad z Warszawy nad polskie morze. Niedrogie jest także gruzińskie jedzenie.

Będąc w Gruzji warto pochodzić po górach. Kraj ten właściwie należy do krajów prawie w całości górzystych. Pieniądze można wymienić w kantorach. Najbardziej opłaca się zabrać do Gruzji dolary amerykańskie. Przybywając w Gruzji należy przygotować się na to, że dostęp do wi-fi jest niestety dość nikły, jednakże wszędzie w większych miastach znajdują się kafejki internetowe.

fot. czajkatravel.pl