Sklep ze skandynawskim designem – Opa&Company

Skandynawski design nie bez powodu robi zawrotną karierę na całym świecie. Ten charakteryzujący się prostotą i uwielbieniem surowych, bliskich naturze materiałów styl podbił serca nie tylko stylistów i dekoratorów wnętrz, ale także osób, które zawodowo nie mają nic wspólnego z projektowaniem wnętrz. Dziś urządzając mieszkania, coraz chętniej sięgamy po produkty nordyckich producentów, doceniając ich jakość i oryginalność. Wychodząc ku potrzebom polskich klientów, sklep Opa&Company oferuje znane i cenione projekty północnych marek w jednym miejscu.

Oferta sklepu Opa&Company – akcesoria i meble skandynawskie

Sklep internetowy Opa&Company powstał z miłości do nordyckiego wzornictwa. Dzięki szerokiemu asortymentowi i atrakcyjnym cenom styl skandynawski nie będzie luksusem dla wybranych – sklep oferuje znane projekty rozpoznawalnych marek na każdą kieszeń. W ofercie znalazły się nie tylko meble (biurka, krzesła, fotele…), ale także mniejsze akcesoria i dekoracje (lampy, lustra, pledy, poduszki…). Wszystkie marki zostały dobrane pod względem jakości. Wśród producentów pojawiają się znane nordyckie firmy: Bloomingville, Hubsch, Nordal czy HK Living, ale także polscy producenci inspirujący się duchem północy.

Dlaczego styl skandynawski?

Dlaczego w Opa&Company stawia na styl skandynawski? Przede wszystkim ze względu na jego uniwersalność, funkcjonalność i szlachetność. Meble i akcesoria inspirowane mieszkaniami Szwedów, Duńczyków czy Norwegów to gwarancja najwyższej jakości i wygody mieszkania. Oryginalne, niebanalne, nietuzinkowe – ale i praktyczne i funkcjonalne zarazem dopełnią każde mieszkanie.

 

Zobacz więcej: Opa&Company | Meble skandynawskie