Spraw by Twoje okna wyglądały oryginalnie

Każdy z nas lubi spędzać czas w ładnych, oryginalnie zaaranżowanych wnętrzach. Na wystrój znacznie wpływa także oprawa okien. Obecnie do wyboru jest szeroka gama firan, zasłon, żaluzji czy rolet. W ostatnim czasie jednak zaobserwować można, zarówno w oknach jak i w sklepach, że największą popularnością w tym temacie cieszą się plisy oraz rolety rzymskie.

Nie da się ukryć, że rolety rzymskie są niezwykle praktyczne, funkcjonalne, a do tego także mogą być dekoracją okna. Z powodzeniem zastępują tradycyjne zasłony. Szeroki wybór kolorów, wzorów czy deseni sprawia, że możemy je idealnie dobrać do wystroju danego pomieszczenia według osobistych upodobań i preferencji. Wysoka estetyka rolet rzymskich sprawia, że nierzadko dodają one wnętrzom elegancji.

Plisy są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń, nadając im niepowtarzalny wygląd. Idealnie chronią przed nadmiernymi promieniami słonecznymi. Ich funkcjonalność i niezwykła wszechstronność sprawiają, że plisy możemy stosować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, jak i w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Sprawdzą się także na oknach o różnych kształtach, nawet tych nietypowych jak trójkąty czy trapezy.

W zależności od naszych osobistych preferencji możemy zastosować w plisach okiennych różnego rodzaju tkaniny – zarówno transparentne, jak i takie dające 100% zaciemnienia. Dodatkową zaletą jaką posiadają plisy jest ich łatwość montażu. Kupując plisy warto zdecydować się na sprawdzony produkt dobrej jakości, jak plisy od Krakżal – wolakrakzal.com.pl/produkty/plisy/ które znajdziemy w ich salonie w centrum miasta Kraków i wielu innych lokalizacjach.