Suknie ślubne nowe czy używane?

Dzień ślubu, to wymarzony moment dla każdej kobiety. Wyczekiwany od dawna, dokładnie zaplanowany. Nie ma w nim miejsca na zaskoczenie.

Orkiestra, sala weselna, fotograf umówieni od dawna. Lista gości zamknięta, miejsca przy stole rozdzielone, menu zatwierdzone. Samochód z kierowcą zamówiony, smoking kupiony, bukiet przygotowany. Pozostaje strój panny młodej, zawsze podziwiany i komentowany. Nic więc dziwnego, że każda kobieta chce w tym dniu wyglądać przepięknie.

Wybór jest tak duży, że nierzadko podjęcie decyzji bywa naprawdę trudne. Warto więc pomyśleć o tym, aby mieć przy sobie bliską osobę, mamę, siostrę lub przyjaciółkę, która szczerze doradzi i pomoże wybrać najlepszy model.
Suknie ślubne dostępne na rynku posiadają różne kroje i fasony. Dopasowane, klasyczne, podkreślające figurę panny młodej, a także bufiaste typu princessa. Bardzo modne są również suknie a la syrena, a także delikatnie zaokrąglone, zwiewne – idealne dla przyszłych mam.

W zależności od naszej wizji i budżetu, który mamy przeznaczony na suknię, możemy zdecydować, czy zależy nam na modelu uszytym przez profesjonalną krawcową, czy wolimy udać się do salonu, w którym będziemy mogły przymierzyć każdy fason. Warto pamiętać, że w profesjonalnym salonie, znajdziemy również komplet dodatków, które będą nam niezbędne w dniu ślubu – takie jak buty, welon czy ozdoby do włosów. Jeśli zależy nam, aby zakup sukni nie zrujnował naszego budżetu, doskonałą opcją okaże się jej wypożyczenie.
Mimo, iż jest to suknia tylko na jeden wieczór, ważne aby panna młoda czuła się w niej jak księżniczka.

Styl projektantki Anny Kary suknie ślubne 2019 na http://www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2019