Szwalnia, która szyje sny maluszka!

Aktualnie oferowana na rynku pościel dziecięca często wykonana jest z fatalnej jakości materiału, który po pierwszym praniu traci kolor, a łączące go szwy rozchodzą się. Miejsca takie jak manufaktura szwalniasnow.pl umożliwiają zakup w 100 % polskiej i wykonanej z wysokiej jakości materiału pościeli.
Pościel niemowlęca to jeden z produktów, który przewlekle mają kontakt z delikatną skóra dziecka. Wykonanie ich z przewiewnej i miękki, a co najważniejsze antyalergicznej bawełny umożliwia ochronę przed niebezpieczną dla życia i zdrowia dziecka alergią kontaktową. Szwalnia Snów to małe przedsiębiorstwo, które do swojej produkcji używa wyłącznie atestowanej (zatwierdzonej m.in przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego) i produkowanej w Polsce bawełny. Naturalna miękkość sprawia, że obleczenie pościelowe nie wymaga stosowania alergizujących płynów zmiękczających, co jest niewątpliwą zaletą tego typu zestawów.

Nadrukowanie na pościeli idealnie dobranych do wieku grafik jest zapewnieniem spokojnego i bezpiecznego snu. Niekrzykliwe, kolorowe ryciny nie tylko uprzyjemnią sen, ale również będą wspomagały rozwój psychiczny malucha. Idealne odwzorowanie znanych z codzienności przedmiotów pozwoli na powtórzenie ich nazw przed snem.

Zestawy pościelowe oferowane przez Szwalnię Snów to święty Graal pośród podobnych sobie produktów. Wysoka jakość, niska cena, a także antyalergiczny charakter pościeli to jej niewątpliwe zalety, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem. Dodatkowym atutem jest również możliwość dopasowania do pościeli innych akcesoriów np. rożków, czy becików, które łącznie z poszewkami stworzą szalenie modny zestaw.

Zobacz też: Pościel dziecięca | SzwalniaSnów