Wyprawka dla maluszka

W oczekiwaniu na przyjście na świat dziecka, rodzice kompletują dla niego wyprawkę wystarczająco wcześnie, aby nie zapomnieć o niczym ważnym. W tym celu tworzą listę zakupów, która często wywołuje obawy u przyszłego taty, a wielką radość u przyszłej mamy.

Na takiej liście oprócz wózka, wanienki, fotelika samochodowego musi znaleźć się również  łóżeczko. Jednak samo łóżeczko to za mało. Musi ono być odpowiednio wyposażone, aby zapewnić maleństwu bezpieczny i spokojny sen. Bardzo ważna jest pościel w odpowiednim rozmiarze, która okryje pociechę i sprawi, że maleństwo nie zmarznie podczas drzemki lub snu. W łóżeczku obowiązkowym elementem wyposażenia jest także ochraniacz. Ochraniacz na łóżeczko zabezpiecza szczebelki dziecięcego mebelka i tym samym chroni główkę i ciało dziecka przez uderzeniem podczas snu, kiedy pociecha zmienia pozycję. Ochraniacz ma różne wzory i kolory, dzięki czemu bez trudu można go dobrać do pozostałego wyposażenia łóżeczka.
Na liście zakupów nie może także zabraknąć kocyka. Świetnie w tej roli sprawdzi się kocyk z Minky, który posiada niezbędne atesty. Jest bezpieczny i przyjazny dla skóry maluszka już od pierwszych dni życia. Może z powodzeniem służyć jako przykrycie w łóżeczku czy w wózku podczas spaceru. Kocyk z Minky rodzice mogą rozłożyć na podłodze i wtedy będzie służył jako mata do zabawy, na której można położyć dziecko i zabawki dla maluszka. Na rynku dostępne są kocyki z Minky połączone z wysokogatunkową bawełną, dzięki czemu są jeszcze bardziej kolorowe.

Zobacz też: Kocyk z Minky | Senna Sówka